HATAY'DA EXTREM HEYECANIN ADRESİ

TED HATAY KOLEJİ Hatay'da yeniliklerin öncüsü olmaya devam ediyor. Hatay Büyükşehir Belediyesi Karlısu Su ve Macera PARKI tesislerinin ev sahipliğinde

adrenalin dolu, yüksek tempolu bir doğa sporu olan Kano ve Su Sporları Kulübü faaliyetleri TED Hatay Koleji lise öğrencilerinin büyük ilgi gösterdiği katılımla uygulama derslerine başlandı. Doğa ile iç içe kaliteli ve keyifli zaman geçirilebilen tesiste özellikle macera sevenlerin çok sıklıkla tercih ettiği KANO, DENİZ BİSİKLETİ, dünya çapında extreme bir dal olan CABLEWAKE BOARD, ZİPLİNE ve trekking alanları bulunmakta. Geleceğin mimarları gençlerimizin dünya çapında yapılan çoğu sporu bulabildikleri bir imkan ve altyapı yaratılmış.

Tesis içerisinde konusunda uzman spor eğitmenleri, sporcu güvenliği için cankurtaran, su altı ve su üstü arama kurtarma ekipleri tarafından hem su üstünde botlar ile hem de sporcu “can ve mal” güvenliği konusunda üst düzey bir çaba sarf ediliyor.

Kulüp öğrencileri ilk günkü eğitim kapsamında durgun su (SPRİNT KANOSU) ile tekli ve çiftli kürek kullanarak su sporunun  keyfine vardılar.

Kulübümüz bünyesindeki tüm altyapı çalışmaları günbegün artan macera ve adrenalin dolu diğer spor dallarını siz değerli TED AİLESİNE üstün hizmet kalitesinde sunmaya devam edecektir.

TED’li olmak bir AYRICALIKTIR.